Gemeente Alveringem
Autosport
Rally Team 't Wieltje Deman kris, Dorp 25, 8690 Alveringem
Autocrossteam Monein Monein Davy, Houtemstraat 2, 8691 Alveringem
Badminton
Tom Sap, Hoogstadestraat 63, 8690 Alveringem
ABC Kurt De Ruyter, Putplein 25, 8690 Alveringem
Biljart
De Kleurpotloodjes Linda Booghs, Leiseledorp 23, 8691 Alveringem
De Frietepotters De Rethorica, Nieuwstraat 42, 8690 Alveringem
De Hoekjesspelers Gilbert Albrecht, Groenestraat 70, 8691 Alveringem
Boogschieten
Sint Joris Brigitte Baes, Krombeekseweg 74, 8970 Poperinge
De Frieteschutters Nieuwstraat 42, 8690 Alveringem
De Indianen Jean-Pierre Lermytte, Sleutelstraat 3, 8691 Alveringem
dansen
El Sanscha Schaep Sandy, Kleine Dijk 51, 8600 Diksmuide
Darts
de Hoekjessmijters Dirk Baelen, Groenestraat 67, 8691 Alveringem
de Zwanepikkers Marie-Jose Vermote, Alexis Decarneplein 1, 8691 Stavele
Motorsport
AMC-Gyverinkhove Adriën1434 Alveringem Biljart De Kleurpotloodjes Leiseledorp 23, 8691 Alveringem N N N J J N J Vandenbroucke, Weegschede 6, 8691 Alveringem
Kerelsmotortreffen Café't Zwaantje, Alexis Decarneplein 1, 8691 Alveringem
VAMC Roland Gesquiere, Putplein 33, 8690 Alveringem
Mountainbike
Stavelse Ijzerbikers Didier Vergucht, Krombekestraat 34b, 8691 Stavele
Netbal
DaNa Rianna Gombeir, Nieuwstraat 49, 8690 Alveringem
Omnisport
sportacademie sportdienst, St.Rijkersstraat 19, 8690 Alveringem
turnen
Atlantis Gerdi Vandamme, Acacialaan 40, 8630 Veurne
sportacademie Isabelle Sissau, St.Rijkersstraat 19, 8690 Alveringem
45+ Julien Butseraen, Westover 12, 8690 Alveirngem
voetbal
VVGA Georges Desmadryl, Putplein 48, 8690 Alveringem
wielersport
WTC Karel De Blauwer François Elskens, Bergenstraat 46, 8691 Alveringem
veloclub Alveringem 2000 Urbain Regheere, Putstraat 44, 8690 Alveringem
de Dinsdagnamiddagfietsers Robert Vanbleu, oude Fortemstraat 21, 8690 Alveringem
Wielersport
Sport en Nering Rudi Mares, Weegschede 61, 8691 Alveringem
Zaalvoetbal
Champions League Jacques Blanckaert, Izenbergestraat 64, 8691 Alveringem
Vigor Leisele Geert Derycke, Veurnestraat 40, 8690 Alveringem
TP Alveringem Marcel Debruyne, Hoogstraat 1, 8690 Alveringem
GSF Leisele Johan Samyn, Beverenstraat 78, 8691 Alveringem
Wacko's Luc Legrand, Fortem 51, 8690 Alveringem
Oud KLJ Kris Demol, Westover 7, 8690 Alveringem
ZVC Beveren Marc Sockeel, Roesbruggestraat 30, 8691 Alveringem
ZV Gyverinkhove Koen Dewulf, Ekestraat 5, 8691 Alveringem
ZVC Hoogstade Mick Leyzen, Brouwerijstraat 10, 8690 Alveringem
't Hoekske Eddy Baelen, Groenestraat 1, 8691 Alveringem
Gemeente Heuvelland
Badminton en Basketbal
Omnisportclub Servi Ieperstraat 96, 8953 Wijtschate
basketbal
The Cats Reningelststraat 67 Kemmel
karate
Kc Sonkei Heuvelland
omnisport
Servi Hospicestraat 8/0103, 8953 Wijtschate
paardrijden
Ruiterclub Rodeberg Rodebergstraat 21, 8954 Westouter
tafeltennis
Servi Kapelaniestraat 11, Wijtschate
turnen
Turnclub Westouter Rodebergstraat 11, 8954 Westouter
Turnclub Loker Fit Dikkebusstraat 105, Loker
Varia
Omnisportclub Kemmel Nieuwstraat 68, 8956 Kemmel
voetbal
Heuvellands Sportkamp Nieuwkerkestraat 68, 8950 Nieuwkerke
FC Westouter Begoniapark 26, 8954 Westouter
SK Nieuwkerke Nieuwkerkestraat 68, 8950 Nieuwkerke
volleybal
Volley Heuvelland Wijtschatestraat 29B, Heuvelland
Volleyvrienden Wijtschatestraat 9B, Kemmel
Revolteam Wijtschatestraat 14, Kemmel
Volley De Bergvinken Schomminkelstraat 8, 8954 Westouter
wandelen
De Heuvellandstappers VZW Bassevillestraat 24, 8950 Heuvelland
wielersport
Mountainbikeclub Wijtschate Kapellerie 23, 8953 Wijtschate
De Kodo's Kemmel Reningelststraat 63, Kemmel
wielrennen
VSV Nieuwkerke Nieuwkerkestraat 76, 8950 Nieuwkerke
WTC de Doortrappers Kemmel Wulvergemstraat 12, 8953 Wijtschate
WTC Bossue Sport Kapellerie 23, 8953 Wijtschate
De Berghazen Poperingestraat 29b, 8950 Heuvelland
zaalvoetbal
De Kosmonauten Dikkebusstraat 121a, 8958 Loker
West-Nouter Baroeneput 25, 8951 Dranouter
VK Loker Tramstraat4, Ieper
Borussia Dranouterstraat 28, Heuvelland
Heuvellands sportkamp Weldadigheidstraat, Ieper
Gemeente Ieper
Aikido
Aikido School Ieper Rudy Vermeulen, Meeuwenlaan 18/6, 8400 Oostende
Atletiek
Loopclub De StreSSkikkerS Geert Vanwildemeersch, Klijtestraat 42, 8906 Elverdinge
FLAC, Kern Ieper An Devos, Wervikstraat 81, 8902 Zillebeke
Lokomotief-Runners Ieper Roland Outtier, Capucienenstraat 31, 8900 Ieper
Autosport organisator
Superstage vzw Alain Penasse, Vlamingstraat 4, 8560 Wevelgem
Badminton
Ieperse Badminton Club vzw (I.B.C.) Thijs Deweerdt, Breydelhofstraat 117, 8900 Ieper
Basketbal
VK Iebac Jan Vandenhove,Rijselseweg 18/F, 8900 Ieper
Blue Cats Ieper Bart Dedeurwaerder, Graafschapstraat 10, 8900 Ieper
BBC De Kollebloeme Johan Hugues, Zesde-Lancierslaan 20, 8900 Ieper
Recreatieve Basketbalclub - ReBaC Thibaut Vanslembrouck, Helakker 8, 8900 Ieper
Melco Ieper Paul Masschelein, D'Hondtstraat 57, 8900 Ieper
F.B.I. (Flanders Basket Ieper) Thomas Cuvelier, Kalfvaart 45, 8900 Ieper
Boldersport
Vijverbolders Joel Cuvelier, Dikkebusseweg 445, 8900 Dikkebus
Boogschieten
Kon. Handbooggilde Sint-Joris Boezinge vzw Geert Vanderjeugt, Schuttershof 6, 8904 Boezinge
Kon. handbooggilde Willem Tell Ieper Antoine Caron, Brugseweg 64, 8920 Langemark
Kon. Handbooggilde St.- Sebastiaan Vlamertinge Raphael Marysse, Rodenbachstraat 4, 8908 Vlamertinge
Archery Cats Ieper vzw Jeroen Dehouk, Koolmeeslaan 5, 8900 Ieper
Koninklijke Maatschappij Sint-Sebastiaan Ieper Rita Dewancker, Capucienenstraat 53, 8900 Ieper
Bowling
BC Atlantis Rudy Bruneel, Schoolstraat 23, 8953 Wijtschate
Capoeira
Abada Capoeira Flanders vzw Britt Deschryvere, Christuslaan 14, 8940 Wervik
Cyclobal
Blijf jong Ieper vzw Ruben Deraedt, Kastanjelaan 142, 9870 Zulte
Damesvoetbal
Blue Star Damesvoetbal Eric Neels, Diksmuidseweg 34, 8900 Ieper
Dansen
Dansschool Dursin Sofie Dursin, Dikkebusseweg 3, 8900 Ieper
Dansschool Dance Space Hannelore Dehullu, Meenseweg 462, 8902 Zillebeke
Duiken - recreatief & technisch
Fun Divers Ieper vzw Stephan Tanghe, Augustijnenstraat 75, 8900 Ieper
Gaaibollen
Gaaiboldermaatschappij KWB St. Maartens Goethals Katrien, Vrijheidstraat 2, 8900 Ieper
Golf
Ieper Open Golf Kevin Soete & Ulriche Avereyn, Albert Dehemlaan 24, 8900 Ieper
G-Sport-Wandelen
De biNusstappers Carine Leire, Rijselstraat 98, 8900 Ieper
Hengelen
Feederteam wedstrijdvissers Ieper Kristof Verlinde, Vaartstraat 3, 8902 Zillebeke
Visservrienden Ieper Paul Mylle, Ter Olmen 38, 8900 Ieper
Koninklijke Vereniging De lustige lijnvissers Rudy Verfaillie, Vlamertingestraat 29, 8908 Vlamertinge
Fronthengelaars Dirk Rassalle, Rapetstraat 84, 8940 Wervik
Hockey
Westhoek Wildcats Hockeyclub vzw Sille Brouwer, Sint-Jozefsstraat 53, 8800 Roeselare
Judo
Ieperse Judoclub Neko Peter Louagie, Merghelynckstraat 6, 8900 Ieper
Kajak - kajakpolo
Kanoclub De Paddel Elleke Andries, Madeliefjeslaan 7, 8900 Ieper
Ieperse Roei- en watersportvereniging (IRWV) Bart Man, Menenstraat 130, 8980 Geluveld
Karate
JKA Karate Ieper Alain Van de Walle, Maria Yssersstraat 53, 8800 Roeselare
Watashi - Karate - Jutsu Freddy Laseure, Studentenstraat 5 1B, 8900 Ieper
Karateclub Okano Ieper Christof Hessel, Komenstraat 1, 8953 Wijtschate
Minivoetbal
De Overwegshotters Gerdy Staelens, Poperingseweg 71A, Ieper
Motorsport
De Siniksvrienden Niki Six, Gezellestraat 62, 8908 Vlamertinge
Mountainbike
Red Flying Bikers vzw Bert Luca, 'T Vliegend Paard 22, 8970 Poperinge
Frontbikers MTB-Club Ieper Dirk Vanmeenen, Potakker 13, 8900 Ieper
Schaken
Koninklijke Ieperse Schaakkring Christiaan Vanroose, Nonnenbossenstraat 5, 8900 Ieper
Shaolin Kung Fu, Jeet Kune Do, Qigong, Tai Chi
Shaolin Kung Fu school Gino Versavel, Dikkebusseweg 612, 8900 Dikkebus
Taekwondo
Chin Do Jang Freddy Degryse, Poedermagazijnstraat 89, 8930 Menen
Tafeltennis
Tafel Tennisclub Ieper-Heuvelland-Westhoek Marc De Kerpel, Capucienenstraat 2 bus 3B, 8900 Ieper
Tennis
Tennis Club Yper Thomas Ketels, Ter Olmen 136, 8900 Ieper
Thai Boxing/Muay tha
Bronski Gym Ieper Giorgi Stemmler, Dadizelestraat 14, 7780 Komen
Triathlon - Duathlon
Triathlon en DuathlonTeam Ieper vzw Beghein Maarten, Paul Jansonstraat 27, 8930 Menen
Turnen
Westhoek Turncentrum vzw Els Vanhaute, Veurnseweg 67, 8900 Brielen
Turnkring Vlamertinge vzw Els Vanhaute, Veurnseweg 67, 8900 Brielen
Koninklijke Ieperse Turnkring vzw (K.I.T.) Luc Mus, Pateelstraat 16, 8900 Ieper
Twirling
Twirlingteam Boezinge Eline Termote, Sint-Sebastiaanshof 12, 8970 Poperinge
Voetbal
R.W. Hollebeke Stefaan Duprel, Rosettestraat 10, 8902 Hollebeke
S.K. Zillebeke Dirk Rassalle, Rapetstraat 84, 8940 Wervik
Sassport Boezinge Guido Van Engelandt, Sobrylaan 7, 8900 Ieper
K.S.K. Vlamertinge Yannick Platteeuw, Oostpoezelstraat 5, 8647 Noordschote
Sparta Dikkebus Carine Billiau, Dikkebusseweg 622, 8900 Dikkebus
Kon. Brielen Sport Rutger Vandenberghe, Oude Veurnestraat 45, 8900 Ieper
K.V.K. Westhoek Eric Neels, Diksmuidseweg 34, 8900 Ieper
Vriendenkring der KBVB scheidsrechters uit Ieper Tim Delzeyne, Tresoriersstraat 1b, 8980 Zonnebeke
S.K. Elverdinge Davy Bequoye, Veurnseweg 577, 8906 Elverdinge
Gold Star Voormezele Davy Debleu, St. Elooisweg 51, 8902 Voormezele
Volkssporten
Flessenschutters Willem Tell Palmer Vintevogel, Boudewijnpark 7, 8980 Zonnebeke
Volleybal
De Blauwers Stefaan Decadt, Rodenbachstraat 59, 8908 Vlamertinge
Damesvolleybal Zillebeke Carine Verhack, Wervikstraat 222, 8902 Zillebeke
Joc Volleybal Kirst Vanhaverbeke, Capucienenstraat 1, 8900 Ieper
Hommelteam Wim Leroy, Rijselstraat 88, 8900 Ieper
VBC De Katjes Ieper Walter Seys, Frenchlaan 46, 8900 Ieper
Vlamvo Vlamertinge Geert Keyngnaert, Streuvelswijk 9, 8908 Vlamertinge
Themis Rea Rita Samyn, Poorterstraat 5F, 8920 Poelkapelle
Wandelen
Wandelclub Nooit Moe Boezinge vzw Marvin Verbeke, Brugseweg 72, 8920 Langmark-Poelkappelle
100 KM van Ieper Thierry Buseyne, P/a Leopold III laan 18, 8900 Ieper
De Westhoekstappers Vlamertinge Frans Jonckiere, Ieperstraat 122, 8970 Poperinge
Wielertoerisme
Forza Zillebeke Wim Alleweireld, Perseweide 37, 8902 Zillebeke
WTC SPE Carpentier Sport Elverdinge Jean-Pierre Lejeune, Weverijstraat 5 -1B, 8900 Ieper
De Ware Vijverclub Dikkebus Stefaan Lewille, Reningelstraat 93, 8950 Kemmel
WTC Het Stalen Paard vzw Filipe Denys, Grote Branderstraat 6, 8908 Vlamertinge
Wielerclub De Molteni's Alain Vanryckeghem, Rijselsestraat 132, 8900 Ieper
Ontspanningsfietsers 2000 Voormezele Jos Desodt, Bartierstraat 11, 8902 Voormezele
WTC De Platte Tube Ieper Bernard Vancayzeele, Vinkenlaan 9, 8900 Ieper
St-Michielsstappers Boezinge Robert Seys, Bloemendale 14, 8904 Boezinge
WCTY Cyclo Cats Nele Desomer, Pater Willibaldlaan 23, 8900 Ieper
De Ware vijverclub Dikkebus Stefaan Lewille, Reningelststraat 93, 8950 Kemmel
De Kersekorftrappers LDC De Kersekorf, Rijkeklarenstraat 83, 8900 Ieper
Wielrennen
Red Flying Bikers vzw Bert Luc, 'T Vliegende Paard 22, 8970 Poperinge
Koninklijke Wielerclub Het Vliegend Wiel Dirk Lelong, Kasteelweg 44, 8908 Vlamertinge
Fringstoe Julie Leterme, Pannehuisstraat 13, 8900 Ieper
Koninklijke Yperse Wielerclub Edouard Baron, Doorgangstraat 3, 8900 Ieper
WTC Elverdinge Herve Vanoverschelde, Pezelstraat 53, 8970 Poperinge
vzw wielerclub St. Pietersvrienden Zillebeke Robert Cappoen, Wulvestraat 41, 8902 Zillebeke,
Sportvrienden St. Jan Steve Devos, Lindendreef 19, 8900 Ieper
Koninklijke Wielerclub De Sasspurters Boezinge Wim Van Cauwenberge, Boezingsestraat 75B, 8904 Boezinge
Zaalvoetbal
Futsal Ieper Zaalvoetbal Laurent Messine, Menenstraat 111, 8980 Zonnebeke
Zwemmen
Royal Ypres Swimming Club vzw (RYSC) Vanessa Huylebroeck, Bernikkewallestraat 4, 8902 Voormezele
Ieperse Swimming vzw (ISWIM) Maaike Pype,Pilkemseweg 51B, 8900 Ieper
Gemeente lo-reninge
Gemeente Lo-Reninge
badminton
Badminton Lo Fabienne Rosseel, Gapaard 2, 8647 Lo-Reninge
Biljart
Sport en Vermaak Nancy Declercq, Hogebrugstraat 25, 8647 Lo-Reninge
boogschieten
Schuttersgilde Sint-Sebastiaan Lemahieu Henri; Ieperstraat 15, 8647 Lo-Reninge
Koninklijke Handboogmaatschappij Willem Tell Ghislaine Vandewalle, Burgweg 22, 8647 Lo-Reninge
Darts
Caesarspikkers Xavier Decleyre, Pollinkhovestraat 13, 8647 Lo-Reninge
Molenpikkers A. Vercoutter, Hogebrugstraat 20, 8647 Lo
Paardrijden
Ponyclub Poloruiters Bart Matthys, Kviethoek 2, 8647 Lo-Reninge
Poloruiters Vaartstraat 2, 8647 Lo-Reninge
voetbal
Jeugdvoetbal Lo-Reninge Marc Piepers, Oostpoeselstraat 8, 8647 Lo-Reninge
Volleybal
Herenvolleybal Wim Debruyne, Weststraat 5, 8647 Lo-Reninge
Damesvolleybal Caesarienen Kristien Feryn, Hazewind 13, 8647 Lo-Reninge
wielersport
WTC Julius Caesar Lobrug 5, 8647 Lo-Reninge
WTC Pollepeltrappers Luc Heugebaert, Pypegale 15, 8647 Lo-Reninge
Wielrennen (organisatie)
Wielerclub Lo Robrecht Arnaert, Hogebrugstraat 27, 8647 Lo-Reninge
Gemeente Oostvleteren
Boogschieten
Handboogmaatschappij Sint-Joris Oostvleteren Marchand Achiel, H. Deberghstraat 44, 8640 Oostvleteren
Gemeente Poperinge
atletiek
Flac Hoppeland Cécile Orroi, Kleiputtendreef 10 8970 Poperinge
autorijden
Indoor-karting Europalaan 5, 8970 Poperinge
badminton
De Pluyme Paul Hoornaert, Kriekstraat 16, Poperinge
R'Flex badmintonclub Rik Verghote, Spinstraat 2 - 8970 Poperinge
basketbal
BBC Poperinge De Lameillieure Wim, Godschalckstraat 30, 8958 Loker
biljart
Onder Ons Vleterstraat 11 - Poperinge
Kon. Poperingse biljartclub Jean-Marie Sergier, H.- Hartstraat 15; 8970 Poperinge
boogschieten
St.-Sebastiaan St.-Jan-ter-Biezen Watouseweg 54, Poperinge
Kon. Handbooggilde St.-Sebastiaan Bolle Meersstraat 26, Elverdinge
Schuttersgilde St.-Sebastiaan Watou Fernand Vuylsteker, Steevoordestraat 69, Watou
Kon. Handbooggilde Willem Tell Rene Snick, Oregondreef 4, Poperinge
duiken
Poperingse Duikersclub Chantal Vanelstlande, Switch Road 124, Poperinge
hondenafrichting
het Westland Poperinge Christophe Coget, Klimopstraat 25, Poperinge
Te Lande Krombeke Ludo Deman, Krombekestraat 80, Poperinge
judo
judoclub Poperinge Gino D'Hondt, Breydelhofstraat 93, 8900 Ieper-Brielen
ju-jitsu
Isshin Ignace Theys, Abelestationsstraat 14D - 8970 Poperinge
karate
Karate Center Asahi Poperinge Peter Degraeve, St.-Andrieshof 24, 8970 Poperinge
motorrijden
AMC Hoppeland Noël Vercruysse, Deken de Bolaan 49, Poperinge
mountainbike
MTB Poperinge Freddy Debruyne, Nestor Lahayelaan 3, Poperinge
paardrijden
Witsooneruiters Roggestraat 5, 8972 Krombeke
petanque
Poperingse petanquekoppen L. Blondeelstraat 2, 8970 Poperinge
schaken
Poperingse schaakkring Vandenabeele Frans, Vleterstraat 14, Poperinge
tennis
TC Eclips Piet Naert, J. Van Walleghemstraat 13, Poperinge
turnen
Senioren turnclub Joseph Pyck, Prof. Dewulfstraat 51, Poperinge
Sport & Fit Frieda Delva, Westouterstraat 65, 8970 Poperinge
voetbal
KFC Poperinge Brunfaut Filip, 't Appelgoedje 26, Poperinge
SK Reningelst Stef Colpaert, Pastoorstraat 35a, Reningelst
Luc Lignel, Duinkerkestraat 123, Poperinge
De kikker Luc Lignel, Duinkerkestraat 123, Poperinge
KFC Poperinge Studax Marc Dewilde, Prof. Dewulfstraat 106,8970 Poperinge
Hoppecup zaalvoetbal Hubert Lebbe, Korte Werf 11, Poperinge
TSC Proven Bernard Aernout, P. Rubbrechtstraat 109, Roesbrugge
KBS Poperinge Philippe Cailliau, Binnenkouter 59, 8970 Poperinge
voetbal Dames
Blue Star Westhoek, dames voetbal Livinas Eric Neels, Diksmuidseweg 34, 8900 Ieper
volleybal
Recrea Peter De Gersem, Binnenkouter 53, Poperinge
Roepovo Danny Verbiese, Wolnzachlaan 27, Poperinge
Damesvolleybal Beaphar Luc Bourree, Kleiputtendreef 27, Poperinge
Kwavo Watou Joos Louwagie, Westvleterseweg 45 A, Poperinge
wandelen
Witsoonestappers Krombeke Erik Huyghe, Bourgondiedreef 13, Poperinge
wielersport
Wielertoeristenclub Bergdal Nedergraafstraat 15, Reningelst
Wielertoeristenclub Fiets Team Poperinge Jan Houwen, Hallertaulaan 2, Poperinge
Mountainbikeclub Poperinge Hoveniersstraat 24, 8970 Poperinge
De Krombeekse Pedaaltrappers St.-Sixtusstraat 95, Poperinge
Wielertoeristenclub Hoppeland Alain Ampen, Diepemeers 70, Poperinge
wielertoerisme
Senioren fietsclub Joseph Pyck, Prof. Dewulfstraat 51, Poperinge
zwemmen
Poperingse zwemclub Luc Vanlede, Dikkebusseweg 347 - 8908 Vlamertinge
Gemeente Veurne
atletiek
Marathon Atletiek Club Frank Persyn A. Merghelinckstraat 2 8630 Veurne
Badminton
Badmintonclub Veurne Wendy Coutteau, P. Heinderyckstraat 46, 8630 veurne
biljart
Biljartclub Eggewaartskapelle Palinghoekstraat 9, 8630 Veurne
Biljartvereniging Beauvoorde ( Vermaak na arbeid) Iepersesteenweg 169,8630 Veurne
De Lustige biljarters Ollevierslaan 46, 8630 Veurne
bollen
Boldersgilde Vooruit Iepersesteenweg 80, 8630 Veurne
boogschieten
Koninklijke handboogschuttergilde Edele Ridder St. Sebastiaan Johan Morael Noordburgweg 30 8630 Veurne
ST.Sebastiaan Schutters Houtem Ignace Gesquiere Moeresteenweg 4 8630 Veurne
bridge
bridgeclub Rene Hommez Zuidstraat 33 b201 8630 Veurne
damesnetbal
Damesnetbal Bulskamp Ann Markey, Bulskampstraat 98, 8630 Veurne
damesnetbal de Voorstad Lieve Provoost, Iepersesteenweg 62, 8630 Veurne
damesnetbal Petit Paris Jenny Deberdt, Noordstraat 89, 8630 Veurne
Netbal sportiva Centrum Oda Vandepoele, G. Verschingellaan 3, 8630 Veurne
dans
Adagio Daniel noyelle, beukenlaan 13, 8630 Veurne
Hengelen
De Karpel Iepersesteenweg 80, 8630 Veurne
jiu-jitsu
Jiujitsuclub Jaak Boeve, Ollevierslaan 66, 8630 Veurne
judo
Judo club Jaak Boeve, Ollevierslaan 66, 8630 Veurne
kajak / kano
Westhoek kajakclub Katleen Maes, Rozendalstraat 58, 8630 Veurne
krachtbal
De Plakker Frank Devolder Moeresteenweg 113 8660 De Panne
petanque
petanque club De Zonnebloem Nachtegalenlaan 9, 8630 Veurne
schaken
schaakkring het Witte Paard Bart Meijfroidt, Esdoornlaan 15, 8630 Veurne
schietsport
De Jonge Schutters Fernand Top, Polderweg 6, 8630 Veurne
revolver en pistoolschutters Noel Heyndrickx, Spreeuwenbergstraat 21, 8630 Veurne
snooker
Triangle snookerclub Jean Pierre Van Hee, Pannestraat 14, 8630 Veurne
tennis
TC Bachten De Kupe Suzy Feys Noordburgweg 81 8630 Veurne
Thai box
Ronin Muay Thai Jeffrey Decoster, Oude Vestingstraat 69, 8630 Veurne
voetbal
Alcoholica Tom Declerck, Oooststraat 37 A, 8630 Veurne
Jeugdsport KSV Chris Gantois Acacialaan 20 8630 Veurne
FC De Kwinte Johan Maenhout, Kwintestraat 5, 8630 Veurne
FC Nieuwstad Serge De Buck, Ollevierslaan 10, 8630 Veurne
KSV Walter Vanheste, Kastanjelaan 3, 8630 Veurne
Veteranen Patrick Vanbecelaere, astridlaan 58, 8630 Veurne
WSB Jef Germonpre, Vlasstraat 18, 8630 Veurne
wandelen
De Dunetrotters Rene Essel Astridlaan 54 8630 Veurne
Linx Plus wandelteam Joel Hullaert Sparrenlaan 3 8630 Veurne
Waterpolo
Veurnse zwemvereninging Marc Vanhoucke, Noordstraat 121, 8630 Veurne
wielersport
Veurnse Wielertoeristen Rudy Verhaeghe, Acacialaan 13, 8630 Veurne
Wielrennen (org)
Koninklijke Veloclub Veurne Sportief Hans Bruneel, Spreeuwenbergstraat 8, 8630 Veurne
Wielerclub Hoger op Buslkamp Walter Labeau, Beauvoordestraat 52, 8630 Veurne
Wielerclub De verenigde sportvrienden Alfons D'Hert, Houtemstraat 2, 8630 Veurne
zaalvoetbal
Mercator sport 90 Luc Adam, Bitterzoetlaan 22, 8670 Koksijde
zwemmen
Veurnse zwemvereniging Marc Vanhoucke, Noordstraat 121, 8630 Veurne
Gemeente Vlamertinge
volleybal
Wing Pings - GSF Gezinsbond Boezinge Myriam Lavaert, Ravestraat 4, 8904 Boezinge
Gemeente Vleteren
Boogschieten
Sint-Joris Handboogmaatschappij Oostvleteren Jose Marchand, Martin Vandewynckelstraat 3, 8640 Vleteren
Sint-Sebastiaan Schuttersgilde Poperingestraat 52, Woesten
Fietsen
De Meiboombikers
Flesschieten
De Meiboomschutters Carle Romain, Keikopwijk 16, 8970 Poperinge
Jogging
De Meiboomrunners
Mountainbike
MTB Team Roestn
Paardrijden
Nele's Ponyclub Burgweg 22, Oostvleteren
Voetbal
VKW Vleteren Woestendorp 57, 8640 Woesten
Wielrennen
De Meiboomspurters Marc Ollevier, Elverdingseweg 13, 8970 Poperinge
W.T.C. De lustige trappers vzw Ludo Glorie, Kasteelstraat 28, 8640 Vleteren
Gemeente Zillebeke
sportvissers
De Zillebeekse Palingvissers Ronny Bryon, Everzwijnhoekstraat 24, 8980 Geluveld
Gemeente Zonnebeke
badminton
BBC Jean - Pierre Demeestere
boogschieten
St. Sebastiaan Raf Cardoen
St. Sebastiaan Hans Van Bockstael
dansen
JS. Dance Power St 'f Ferrest
Hengelen
Kasteelvissers Geert verbrugghe
Karate
Budo Okano Jules Eeckhout
paardrijden
De Zonnedravers Dirk Talpe
St. Audomarusruiters Cindy Bonduelle
tafeltennis
Free Time Lieven Pattyn
voetbal
B.S.Geluveld Ronny Durnez
F.C. Passendale Frans Acke
K.E.V.C. Beselare Nick Vanlerberghe
S.C. Zonnebeke Rik Vermeeren
wandelen
De Drevetrotters Bart Vanmassenhove
wielersport
Eendracht Maakt Macht Zonnebeke Gino Comyn
Vlug & Sterk Beselare Albert Vandenbulcke
De Gildevrienden Passendale Debrabandere Marnice
wielrennen
Vrije Wielertoeristen Geluveld Thijs D'Aleine
WTC Zonnebeke Marc Cruyt
Gemeente
Created by More Fast BVBA (download info) - info@morefast.be